Vihmarennide ja katuste puhastus Pärnus ja Pärnumaal


Vihmarennide ja katuste puhastus sinna kogunenud lehtedest ja prahist. Mõistlik oleks 2x aastas oma vihmaveesüsteemid üle vaadata, et vältida ebameeldivaid üllatusi. Me hindame alati tööde käigus katuse ja rennide olukorda ja kui vaja, siis teostame jooksvalt ka rennide remonttööd.Vihmarennide ja katuse puhastus Pärnumaal Lume- ja purikatõrje katustelt. Lisaks veel lumekoristus ja äravedu hoovidest, laoplatsidelt, parklatest ja tänavatelt. Lume-ja jääpurikatõrje katustelt: töid teostatakse turvavarustust kasutades katusel, redelilt või korvtõstukist.

Kõik konsultatsioonid ja objekti ülevaatus on kliendile tasuta!
Vihmarennide ja katuse puhastus Pärnumaal

Teenuse sisu ja iseloom on alati individuaalsed. Korrektse pakkumise ja adekvaatse tagasiside saamiseks palun külastage Hinnapäringu lehekülge ja meie võtame Teiega ühendust.

Kui Teie kodu on teie jaoks oluline, seljuhul peaksite tagama sellele kõrgeima hooldustaseme. Hooldus on teie kodu vastupidavuse ja üldise jätkusuutlikkuse jaoks ülioluline. Pole tähtis, et teie kodu ehitamiseks kasutatud materjalid on kvaliteetsed, sest ilma hooldusteta võivad materjalid võimalikult lühikese aja jooksul muutuda koledaks ja saada kahjustusi, olenemata materjali kvaliteedist. Sellisel juhul peate kogu asja maha võtma ja uuesti sellesse investeerima.
Lihtsam on teha hooldust, mis tagab pika eluea!

Vihmarennide ja katuse puhastus Pärnumaal

Hinnapäring