Kodukoristus Pärnus ja Pärnumaal

Miks valida kodukoristus?

Võite veeta mitu tundi kodu puhtana hoidmise nimel, kuid kas see on teie aja parim kasutamine? Helistage või kirjutage meile, professionaalsele meeskonnale, ja kasutage säästetud aega oma loomingulisteks ettevõtmisteks, hariduseks, pereajaks või lihtsalt puhkamiseks. Teenust saab tellida nii hoolduskoristusena kui ka suurpuhastustööna, ühekordse teenusena kui ka regulaar teenusena.

Kodukoristust pakume nii ühekordse teenusena, kui ka lepingu alusel regulaarteenusena vastavalt kliendi soovile ja vajadustele .
Ühekordset teenust saab tellida lihtsama üldpuhastusteenusena või ka suurpuhastusena. Samuti osaliselt, kui on väga määrdunud näiteks sanitaarruumid või mõni muu korralikku puhastamist vajav ruum või pind, millest oma jõud ning oskused enam üle ei käi.

Külaliskorterites on võimalik lisaks tavapärasele koristusele lisaks tellida voodipesude vahetus ja pesumajja viimine ning toomine.

Üürikorterite suurpuhastusteenus enne uue üürniku sissekolimist. Tööde käigus antakse ruumidele värske ja korrektne ilme. Sanitaarruumid, köögimööbel, sahtlite sisud ja tehnika, seinad, põrandad, ukselehed, mööbli süvapuhastus, põrandakatete süvapuhastus.

Puhastus-ja hügieenitarvikud. Pakume võimalust tellida koju puhastusvahendeid ja hügieenitarvikuid, kardinate ja vaipkatete süvapuhastust, tekstiil-ja nahkmööbli süvapuhastus.

Pesumaja teenus – viime pesumajja ja toome sealt voodipesu, riided jms.

Koduvaipade ja pehme mööbli süvapuhastus

Koduvaipade ja pehme mööbli puhastamine – tuleme vaibale või väiksemale mööbliesemele järele ja tagastame Teile pestud, kuivatatud ning puhta vaiba/mööblitüki. Samuti on võimalus teostada vaipade ja mööbli pesu kohapeal (kodus, kontoris jne).
Kui soovite ise oma puhastamist vajava vaiba kohale tuua, siis saab seda teha E-R kella 9.00-16.00. Vaibapesula asub aadressil Härma 16 ,Pärnu. Palume ette helistada numbril +372 4433280.

Meie poolt teostatud töödega saad tutvuda siin.

Kõik konsultatsioonid ja objekti ülevaatus on kliendile tasuta!

Koristusteenuse sisu ja iseloom on alati individuaalsed. Korrektse pakkumise ja adekvaatse tagasiside saamiseks palun külastage Hinnapäringu lehekülge ja meie võtame Teiega ühendust.