Akende pesuEripuhastustööd Pärnus ja Pärnumaal

Sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust ja mustusest. Töid teostatakse vastavalt tingimustele maast, redelilt, tellingutelt või tõstukilt. Akende välipesu on võimalik teostada temperatuuril kuni -5 kraadi Celsiust.

Tellida on võimalik nii regulaarset, ühekordset kui ka ehitusjärgset aknapesu.Erinevate põrandakatete süvapuhastus ja kaitsetöötlus

Kivi- ja betoonpõranda hooldus keraamiliste plaatide, loodusliku kivi, betoonpindade jms. perioodiline või ühekordne süvapesu ja kaitsetöötlus.

PVC- ja linoleumpõranda hooldus, kus teostatakse pindade süvapesu, mille käigus eemaldatakse mustus ja vana vaha. Hiljem kaetakse pind vastavalt kliendi soovile kas matt- või läikevahaga. See tagab pindade puhta ja meeldiva välimuse ja lihtsustab oluliselt hilisemat põrandapindade hooldamist. Teostame ka PVC ja linoleumpõrandate läigestamist ja ehitustegevuse järgset hooldust.

Laminaat- ja puitpõrandate hooldus. Tegemist on oma olemuselt täiesti erinevate pindadega, siis nõuavad need ka põrandatüübile vastavat spetsiifilist hooldust. Teostame puitpõrandate esmast ja hooldusõlitust ning õlivahatust.

Eriotstarbeliste põrandakatete hooldus. Kummi-, pooljuht- turvapõrandad, kuumvahatatud, lakitud või villase vaipkattega kaetud pinnad on spetsiifilised materjalid ja nõuavad erihooldust.

Ehitus- ja remondijärgne suurpuhastus teenust on võimalik tellida nii ehituse ja remondiaegse kui ka -järgse koristustööna. Sellise puhastuse käigus puhastatakse olme- ja sanitaarruumid maast laeni. Pühitakse tolm lagedelt, horisontaalpindadelt ja seintelt ning utiliseeritakse ehituspraht.
Pestakse aknad, teostatakse põrandakatete süvapuhastus ning nende kaitsetöötlus (lakk, õli, vaha jne.). Puhastatakse või pestakse inventar ja sisustus.

Vaipkatete pesu
Koduvaipade puhastamine – tuleme vaibale järele ja tagastame Teile pestud, kuivatatud ning puhta vaiba. Samuti on võimalus teostada vaipade pesu kohapeal (kodus, kontoris jne). Vaipkatete puhastamine/süvapesu – erinevate kõikvõimalike kodu ja kontori vaipkatete puhastus, plekkide eemaldus ja süvapesu. Samuti võimalik teostada nii kohapeal kui tellimisel vaipkatete eemaldamisega ruumidest.

Pehme-, nahk- ja kontorimööbli süvapuhastus Pärnus ja Pärnumaakonnas
Puhastame nii kontori kui ka kodumööbli:

  • diivanid
  • tugitoolid
  • sohvad
  • toolid
  • tumbad
  • määrdunud madratsid jne.

Teostatakse tekstiil-, nahk- või kontorimööbli süvapuhastust ja plekkide eemaldamist – see annab mööblile tagasi värske ja puhta väljanägemise.

Kindlustusjuhtumid, põlengujärgne puhastus ja tahmaste pindade pesu. Tegeleme kindlustusjuhtumitega, kus on tegu erinevate kahjustuste tagajärgede kõrvaldamisega. Sealhulgas tulekahjujärgse koristusega ja tahmaste pindade puhastamisega. Alati pole vaja uuesti värvida või viimistleda, suudame teha ruumid suurpuhastustööde käigus taas korda.

Graffiti eemaldamine. Puhastame soditud seinad ja muud pinnad. Pindade puhastamisel kasutatakse spetsiaalseid kemikaale, mis ei riku puhastatavat pinda.

Surve-, uunikivi-, terrassi-,katuse-ja fassaadipesutööd. Teostame erinevate fassaadide, panduste ja katuste survepesutöid. Uunikivi ja terrassi survepesutööde teostamiseks kasutame spetsiaalset töövahendit, mis tagab kvaliteetse tulemuse. Survepesutööde käigus puhastatakse pinnad mustusest ja sinna kogunenud samblikust.

Samblikutõrje. Teostame katuste, fassaadide, rõdude ja kõnniteede samblikutõrjet. Töö käigus kasutatakse kemikaale, mis takistavad sambliku tekke kuni viieks aastaks.

Kõik konsultatsioonid ja objekti ülevaatus on kliendile tasuta!

Puhastusteenuse sisu ja iseloom on alati individuaalsed. Korrektse pakkumise ja adekvaatse tagasiside saamiseks palun külastage Hinnapäringu lehekülge ja meie võtame Teiega ühendust.

Hinnapäring