Puhastus ja koristusteenused Pärnus ja Pärnumaal

Puhastus ja koristusteenused Pärnus ja Pärnumaal ning pakume teenust Viljandis, Saaremaal, Läänemaal, Haapsalus.
Kontorid, ärihooned, üürikorterid, KÜ-d, kaubanduspinnad, tootmishooned, eramajad

Hoolduskoristusteenus annab kliendile võimaluse tülikate puhastus- ja varustusprobleemidega ise mitte tegeleda.

Ruumide sisekoristus -(bürood,ärihooned,kaubanduspinnad,eluhooned jne.)Puhastus ja koristusteenused Pärnus ja Pärnumaal
Koristusteenust on võimalik tellida nii ühekordse puhastusteenusena, kui ka lepingu alusel regulaarteenusena.
Teenus sisaldab näiteks regulaarset põrandakatete puhastust ja pesu, vaipkatete puhastamist tolmuimejaga, mööbli/inventari puhastamist, vertikaalpindade kohtpuhastust ning prügi utiliseerimist.
Ühekordset/lepingulist koristusteenust saab kasutada ka kodu, büroo või muu pinna koristamiseks.
Täiendavate töödena paigaldatakse porivaibad, varustatakse tualettruumid vajalike kulumaterjalidega ja teostatakse muud eritööd – akende pesu, põrandate süvapuhastus ja kaitsetöötlus jmt.
Töid koordineerib ja kontrollib kogemustega töödejuhataja. Töid teostavad kaasaegse varustusega koolitatud puhastusteenindajad.
Trepikodade koristus
Võimalik tellida regulaarteenusena lepingu alusel ja ka ühekordse teenusena vastavalt vajadusele.
Lisateenusena võimalik tellida pindade süvapuhastust, akende pesu ja porivaipade vahetusteenust

Kodukoristus

Korterid, külaliskorterid, eramud, üürikorterid jne. Teenust saab tellida nii hoolduskoristusena kui ka suurpuhastustööna.
Kodukoristust pakume nii ühekordse teenusena, kui ka lepingu alusel regulaarteenusena vastavalt kliendi soovile ja vajadustele .
Ühekordset teenust saab tellida lihtsama üldpuhastusteenusena või ka suurpuhastusena. Näiteks, kui on väga määrdunud sanitaarruumid või mõni muu korralikku puhastamist vajav ruum või pind, millest oma jõud ning oskused enam üle ei käi.
Külaliskorterites on võimalik lisaks tavapärasele koristusele lisaks tellida voodipesude vahetus ja pesumajja viimine ning toomine.
Üürikorterite suurpuhastusteenus enne uue üürniku sissekolimist. Tööde käigus antakse ruumidele värske ja korrektne ilme. San.ruumid, köögimööbel, sahtlite sisud ja tehnika, seinad, põrandad, ukselehed, mööbli süvapuhastus, põrandakatete süvapuhastus.
Puhastus-ja hügieenitarvikud.
Pakume võimalust tellida koju puhastusvahendeid ja hügieenitarvikuid, kardinate ja vaipkatete süvapuhastust, tekstiil-ja nahkmööbli süvapuhastus.

Pesumaja teenus – viime pesumajja ja toome voodipesu, riided jms.
Kõik konsultatsioonid ja objekti ülevaatus on kliendile tasuta!
Koristusteenuse sisu ja iseloom on alati individuaalsed. Korrektse pakkumise ja adekvaatse tagasiside saamiseks palun külastage Hinnapäringu lehekülge ja meie võtame Teiega ühendust.

Hinnapäring