Eripuhastustööd

Erinevate põrandakatete hooldus

Kivi- ja betoonpõranda hooldus
keraamiliste plaatide, loodusliku kivi, betoonpindade jms. perioodiline või ühekordne süvapesu ja kaitsetöötlus.

PVC- ja linoleumpõranda hooldus
Teostatakse pindade süvapesu, mille käigus eemaldatakse mustus ja vana vaha. Hiljem kaetakse pind vastavalt kliendi soovile kas matt- või läikevahaga. See tagab pindade puhta ja meeldiva välimuse ja lihtsustab oluliselt hilisemat põrandapindade hooldamist. Teostame ka PVC ja linoleum põrandate läigestamist ja ehitustegevuse järgset hooldust.

Laminaat- ja puitpõrandate hooldus
Kuna tegemist on oma olemuselt täiesti erinevate pindadega , siis nõuavad need ka põrandatüübile spetsiifilist hooldust. Teostame puitpõrandate esmast ja hooldusõlitust.

Eriotstarbeliste põrandakatete hooldus
Kummi-, pooljuht- turvapõrandad, kuumvahatatud, lakitud või villase vaipkattega kaetud pinnad on spetsiifilised materjalid ja nõuavad erihooldust.

Akende pesu

Sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust ja mustusest. Töid teostatakse vastavalt tingimustele maast, redelilt, tellingutelt või tõstukilt. Akende välipesu on võimalik teostada temperatuuril kuni -5 kraadi Celsiust.

Tellida on võimalik nii regulaarset, ühekordset  kui ka ehitusjärgset aknapesu.

Ehitus- ja remondijärgne suurpuhastus

On võimalik tellida nii ehituse-ja remondiaegset kui ka järgset koristustööd. Sellise puhastuse käigus puhastatakse olme- ja sanitaarruumid vastavalt kliendi soovile.
Pühitakse tolm lagedelt, horisontaalpindadelt ja seintelt ning utiliseeritakse ehituspraht.
Pestakse aknad, teostatakse põrandakatete süvapuhastus ning nende kaitsetöötlus (lakk, õli, vaha jne.).
Puhastatakse või pestakse inventar ja sisustus.

Vaipkatete pesu

Koduvaipade puhastamine – tuleme vaibale järele ja tagastame Teile pestud, kuivatatud ning puhta vaiba. Samuti on võimalus teostada vaipade pesu kohapeal(kodus, kontoris jne).

Vaipkatete puhastamine/süvapesu – erinevate võimalike kodu- ja kontori vaipkatete puhastus, plekkide eemaldus ja süvapesu. Samuti võimalik teostada nii kohapeal kui tellimisel vaipkatete eemaldamisega ruumidest.

Pehme-, nahk- ja kontorimööbli puhastus

Puhastame nii kontori kui ka kodumööbli:

  • diivanid
  • tugitoolid
  • sohvad
  • toolid
  • tumbad
  • määrdunud madratsid jne.

Teostatakse tekstiil-, nahkmööbli või erineva kontorimööbli süvapuhastust ja plekkide eemaldamist – see annab mööblile tagasi värske ja puhta väljanägemise.

Graffiti eemaldamine

Puhastame soditud seinad ja muud pinnad. Pindade puhastamisel kasutatakse spetsiaalseid kemikaale, mis ei riku puhastatavat pinda.

Surve-, katuse-ja fassaadipesu tööd

Teostame erinevate fassaadide, panduste ja katuste survepesutöid. Survepesutööde käigus puhastatakse pinnad mustusest ja sinna kogunenud samblikust.

Samblikutõrje

Teostame katuste, fassaadide, rõdude ja kõnniteede samblikutõrjet. Töö käigus kasutatakse kemikaale, mis takistavad sambliku tekke viieks aastaks.