Veebipoe www.koristaja.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Riegler Kinnisvarahooldus OÜ (registrikood 14827329), asukohaga Härma 16, Pärnu.

 1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

1.3 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
1.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.6 Veebipood jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Juhul, kui müüja muudab kaupade hindu pärast ostja poolt tellimuse esitamist, kohustub müüja müüma kauba ostjale hinnaga, mis kehtis ostja poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel.

 1. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

2.2 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

2.4 Kauba eest saab maksta läbi Montonio Finance UAB makselahenduse ja läbi järgmiste pankade pangalinkide:

 • Swedbank
 • SEB
 • LHV
 • Krediidipank
 • Nordea
 • Danske

2.5 Riegler Kinnisvarahooldus OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Riegler Kinnisvarahooldus OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

 1. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse Eestisse piires.

3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja, juhul kui pole ettenähtud soodustust või kampaaniat.
3.3 Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti maksimaalselt  7 päeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Tarne toimub tööpäeviti kella 08.00-17.00 vahel.

3.4 Veebipood kasutab kauba kohaletoimetamiseks järgmisi võimalusi:

 • Tulen ise kaubale järgi koristaja.ee poodi Härma 16, Pärnu. (tasuta);
 • Pakiautomaat -Itella Smartpost, Dpd või Omniva pakiautomaat. Paki saabumise ajast ja kohast teavitatakse Teid SMS-iga.
 1. Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks.
4.4 Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.
4.5 Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil info@koristaja.ee hiljemalt 10 tööpäeva jooksul kauba kättesaamisest.
4.6 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
4.10 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
4.11 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 1. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
5.2 Kuivõrd Veebipood müüb looduslikke tooteid, mille säilivustähtaeg on tavaliselt alla kahe aasta, siis ei ole võimalik toote mittevastavusele tugineda peale tootele märgitud parim enne kuupäeva saabumist.
5.3 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@koristaja.ee või helistada telefonil: +372 5623 2222.
5.4 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
5.5 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
5.6 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 1. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

6.1 koristaja.ee veebilehe kasutamisega annab ostja selge ja teadliku nõusoleku Riegler Kinnisvarahooldus OÜ´le  enda isikuandmete töötlemiseks
6.2 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

6.3 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.

6.4 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

6.5 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 1. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@koristaja.ee või helistada telefonil: +372 5623 2222.

7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.